Jesteś kreatywny? Ten ranking jest stworzony dla Ciebie!

Zgłoszenia do 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie nadal trwają. Jeśli jeszcze nie udało Ci się tego zrobić, to masz czas tylko  do 31 lipca. Znajdź się w elitarnym gronie zwycięzców i stań w jednym szeregu z Michałem Sadowskim, Stefanem Batorym czy Barbarą Sołtysińską.

Czym jest Ranking 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie?

Od 10 lat BRIEF organizuje Ranking 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie. W zestawieniu wyróżnieni zostają przedsiębiorcy, których produkty, usługi, ale także sposób promocji, charakteryzują się kreatywnością oraz innowacyjnością. Zgłoszenia ocenia Kapituła pod przewodnictwem Grzegorza Kiszluka, redaktora naczelnego BRIEF. W jej skład wchodzą doświadczeni managerowie, specjaliści od reklamy oraz komunikacji m.in. Adam Burak (PKN ORLEN), Maciej Herman (Lotte Wedel), Mikołaj Placek (Oknoplast), Michał Kramarz (Google for Startups), Andrzej Matuszyński (Grupa Eurozet), Jarosław Ziębiński (Publicis Groupe), Stefan Batory (Booksy), Anna Jakubowski (Avon) czy Marcin Balicki (Millennium Leasing).

Ranking jest idealnym miejscem do zaprezentowania swojego biznesu członkom Kapituły, a jednocześnie przedstawicielom firm, którzy z dużym zainteresowaniem obserwują rynek kreatywnych przedsiębiorstw. Co więcej, są skłonni wziąć wybrane biznesy pod swoje skrzydła i pomóc im się rozwijać na dalszych etapach.

W ramach naszego programu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie organizowane są comiesięczne wydarzenia #eksperci, które zwykle mają formę panelu dyskusyjnego. Do tej pory spotkania odbywały się w formule offline w Warszawie, jednak z powodu panującej pandemii koronawirusa przenieśliśmy je do internetu w postaci webinarów i spotkań on-line. Podczas spotkań #eksperci zaproszeni specjaliści podejmują najważniejsze tematy związane z prowadzeniem biznesu (prowadzenie działań w social media, content marketing, efektywna sprzedaż, wykorzystanie narzędzi marketingowych). W ten sposób BRIEF wraz z partnerami rankingu edukuje przedstawicieli firm, by pomóc im w dalszym rozwoju.

Kto może się zgłosić?

Swój udział w rankingu mogą zgłosić przedstawiciele sektora MŚP, start-upów, ale także dużych przedsiębiorstw i korporacji. Wyróżniani są założyciele, szefowie, pomysłodawcy firm i organizacji oraz liderzy i twórcy projektów, których łączy przede wszystkim innowacyjne podejście do biznesu. Chodzi nie tylko o ich produkty czy usługi, ale również o sposób tworzenia firmy bądź projektu, o rozwój biznesu, a także promocję.

 

Do kiedy przyjmujemy zgłoszenia?

Zgłoszenia do jubileuszowej edycji rankingu przyjmujemy do 31 lipca. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem kreatywni.brief.pl/zgloszenia. Zgłoszenie do Rankingu jest całkiem bezpłatne. Wyniki jak zawsze zostaną ogłoszone podczas Gali Finałowej, która odbędzie się już na jesieni!

 

Wśród laureatów poprzednich edycji na pierwszych miejscach znaleźli się: Marcin Iwiński i Michał Kiciński (CD PROJEKT RED), Jarosław Sawko i Piotr Sikora (Platige Image), Patryk Strzelewicz i Michał Bąk (Dice+), Jakub Krzych i Łukasz Kostek (Estimote), Michał Sadowski (Brand24), Stefan Batory (Booksy), Barbara Sołtysińska (indaHash), Michał Borkowski (Brainly) oraz Marcin Joka, Michał Grześ i Krzysztof Dziemiańczuk (Photon Entertainment).

 

Organizator: BRIEF